Váš košík je prázdny!

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá návrhom a predajom obuvi, kabeliek, koženej galantérie, štýlových doplnkovoblečenia. Snažíme sa ponúknuť široký sortiment kvalitného a moderného tovaru. 

 

Popri našich kamenných obchodoch, ktoré sa nachádzajú v Nových Zámkoch na Ernestovej Bašte 3 a v Komárne na Jókaiho 32, je  naša firma už niekoľko rokov aj výhradným zástupcom pre niekoľko svetových značiek na českom, maďarskom a slovenskom trhu.

 

Zastupujeme značku Laura Vita z Francúzska, ktorá v našom portfóliu predstavuje extravaganciu, jedinečnosť a nenapodobiteľnosť. To všetko pri vysokom komforte.

Ak chcete byť jedinečná, osoba za ktorou sa každý obzrie, Laura Vita je práve pre Vás!

 

Značka Safe Step z Grécka u nás predstavuje najvyššie pohodlie pre Vaše nohy! Jedná sa o najkomfortnejšiu obuv, ktorá sa momentálne  na trhu nachádza!

Ak chcete chodiť po obláčikoch táto značka je presne pre Vás!

 

Obuv značky Desireé pochádza zo Španielska. Jedná sa o firmu špecializujúcu sa na lodičky a sandále. Ak ste zástancom elegancie, pracujete v Office, alebo chcete vyzerať reprezentatívne, Desiree je presne pre Vás. Všetko vyrábané z najkvalitnejších koží, krásnych farieb, vzorov a v neposlednom rade všetko, pri najvyššom komforte. 

Desiree si nebudete chcieť vyzuť okamžite ako prídete domov.   

 

Neposlednom rade predávame obuv vlastnej značky  Misstic, ktorú si samy navrhujeme a dávame vyrábať u našich výrobcov v niekoľkých štátoch EU. Inšpiráciu čerpáme zo svetových výstav, ktoré každoročne navštevujeme a taktiež si realizujeme vlastné nápady.

Veľmi sme boli sklamaní, že väčšina známych veľkých značiek obuvi už ustupuje od výroby z kože. Kvalita išla prudko dolu a stavajú len na značke, ktorú ľudia poznajú a obuv si kupujú len skrz mena. Všetko toto nás len utvrdilo v tom, že chceme ísť vlastnou cestou a nepredávať to, čo majú všade. Rozhodli sme sa že naši zákazníci si zaslúžia kvalitu, komfort, štýl a to všetko za prijateľnú cenu.

 

Milí zákazníci, vedzte že sme tu pre Vás a naším cieľom je Vaša spokojnosť s našimi produktmi a dobrý pocit z nakupovania. Posnažíme sa Vám ponúknuť čo najlepšie služby, aby ste nakupovanie u nás pre Vás stálo príjemným zážitkom.